ukende

«Правовий часопис Донбасу» – збірник наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України з відкритим доступом, який включено до Переліку фахових видань України як видання категорії «Б» у галузі юридичних наук (081 – Право), до міжнародної наукометричної бази «Index Copernicus International» (Республіка Польща) та пошукової системи «Google Scholar», у якому вже 24-ий рік досвідченими вченими та молодими науковцями розглядаються, обговорюються, публікуються оригінальні дослідницькі та оглядові статті в галузі права. ДЮІ МВС України є членом міжнародної асоціації видавців «Crossref», тож кожному випуску та рекомендованому до публікації матеріалу присвоюється міжнародний ідентифікатор – DOI.

З нагоди 60-річчя закладу, яке колектив ДЮІ МВС України відзначатиме 28 квітня 2021 року, оновлено обкладинку збірника, що є втіленням Стратегії розвитку Інституту та відображенням філософії наукового видання.

Редакційна колегія «Правового часопису Донбасу» запрошує вельмишановне українське наукове товариство до співпраці – до публікації результатів досліджень, напрацювань з актуальних питань конституційного, міжнародного, господарського, цивільного, трудового, адміністративного, фінансового, інформаційного, кримінального права; криміналістики, оперативно-розшукової діяльності у збірнику наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України.

Вимоги щодо оформлення необхідних матеріалів розміщено на сайті видання за посиланням https://ljd.dli.donetsk.ua/ljd-requirements.

 

Редколегія збірника «Правовий часопис Донбасу»

Real time web analytics, Heat map tracking