ukende

Новини

Вихід першого у 2021 році випуску збірника наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України «Правовий часопис Донбасу» присвячено 60-ій річниці з Дня заснування закладу. З цієї нагоди випуск № 1 (74) 2021 вийшов у світ з новою обкладинкою, що є втіленням Стратегії розвитку Інституту та відображенням філософії наукового видання. Тож упевнено, гідно, з «новим обличчям» збірник  входить  у 24-у річницю свого існування.

«Правовий часопис Донбасу» – збірник наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України з відкритим доступом, який включено до Переліку фахових видань України як видання категорії «Б» у галузі юридичних наук (081 – Право), до міжнародної наукометричної бази «Index Copernicus International» (Республіка Польща) та пошукової системи «Google Scholar», у якому вже 24-ий рік досвідченими вченими та молодими науковцями розглядаються, обговорюються, публікуються оригінальні дослідницькі та оглядові статті в галузі права. ДЮІ МВС України є членом міжнародної асоціації видавців «Crossref», тож кожному випуску та рекомендованому до публікації матеріалу присвоюється міжнародний ідентифікатор – DOI.

30 грудня, у переддень Нового року, вийшов друком останній у 2020 році випуск збірника наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України «Правовий часопис Донбасу» – № 4 (73) 2020. Опубліковані 24 наукові дослідження 32 авторів будуть цікавими вченим, працівникам практичних підрозділів, аспірантам, студентам, курсантам та всім, хто виявляє інтерес до проблем і напрацювань у правознавчій сфері.

 

Звернення ректора до редколегії та авторів збірника

наукових праць Донецького юридичного інституту

МВС України «Правовий часопис Донбасу»

 

Випуск № 4 (73) 2020, відповідно до плану роботи на 2020 рік, було укомплектовано до 23.11.2020 р. Так, до чергового номера збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» було подано 26 статей; дві статті не було рекомендовано до публікації, 24 статті (з них 7 після доопрацювання) були рекомендовані рецензентами. Таким чином, до публікації у випуску № 4 (73) 2020, на підставі схвальних відгуків членів редколегії, рекомендовано 24 статті 32 авторів. Серед авторів: 6 докторів наук, 17 кандидатів наук, 8 аспірантів та здобувачів, 4 працівники практичних підрозділів та державних установ.

Real time web analytics, Heat map tracking