ukende

Шановні колеги!

Від себе особисто та від імені редакційної колегії збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» дякую всім тим, хто впродовж 2019 року виявляв інтерес до видання Донецького юридичного інститут МВС України: опублікував результати своїх наукових досліджень, сприяв поширенню серед науковців країни інформації про видання, наповнював кожен випуск цікавими статтями, надавав відгуки, критикував, одним словом – дбав про те, щоб з кожним новим номером збірник ставав усе кращим і відповідав сучасним вимогам до фахових видань України.  

У 2017 році збірник наукових праць ДЮІ МВС України «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності» отримав нову назву – «Правовий часопис Донбасу» – як вияв патріотизму колективу вишу-переселенця і почав новий етап в історії свого розвитку.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників», співорганізатор Всеукраїнського конкурсу «На краще правниче видання», уже другий рік поспіль відзначає фахове видання ДЮІ МВС України дипломом ІІ ступеня в номінації «періодичні видання», що свідчить про продуктивну роботу редколегії, авторів, видавця. У 2019 році 105 науковців із різних закладів вищої освіти України опублікували свої статті в збірнику «Правовий часопис Донбасу», але ми сподіваємося, що добра слава про видання стрімко поширюватиметься і за межі України.

У новому 2020 році ми продовжимо робити видання привабливим і цікавим як для визнаних, авторитетних світил правничої науки, так і для молодих та креативних учених-початківців. Сподіваємося на подальшу плідну й результативну співпрацю з нашими постійними авторами та запрошуємо до публікації нову когорту талановитих та шанованих правників.

Вітаю всіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю миру, злагоди, порозуміння, реалізації цікавих ідей та сміливих задумів, здійснення найзаповітніших мрій, у всіх починаннях – успіху, і головне – віри в себе, у завтрашній день, у людей, у Бога!

 

Головний редактор «Правового часопису Донбасу»

доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України

Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking