ukende

 

Звернення ректора до редколегії та авторів збірника

наукових праць Донецького юридичного інституту

МВС України «Правовий часопис Донбасу»

 

Шановні колеги!

Маю за честь як ректор Донецького юридичного інституту МВС України в останні дні року, що минає, подякувати за злагоджену й продуктивну роботу редакційній колегії збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу», 136 авторам, чиї статті впродовж 2020 року були опубліковані на сторінках фахового видання Інституту.


Ми разом докладали зусиль, аби «Правовий часопис Донбасу» завойовував авторитет і довіру в Україні та за її межами, розвивався, вдосконалювався і відповідав вимогам часу та запитам суспільства. Засноване в 1997 році видання дійсно стало часописом сучасних наукових думок із правознавчих питань. На його сторінках друкуються і визнані вчені, і молоді науковці з різних закладів вищої освіти, практичних підрозділів, державних установ України та інших країн.

У 2020 році видання втретє було проіндексовано експертами міжнародної наукометричної бази «Index Copernicus International» (Республіка Польща): показник ICV за 2019 рік склав 82,92 (минулого року ICV становив 72,95; позаминулого – 67,54). Серед проіндексованих правничих видань з України збірник наукових праць ДЮІ МВС України «Правовий часопис Донбасу» посідає 10 місце (для порівняння: в минулому році це була 23 позиція), серед відомчих видань наш збірник на 2 місці (минулого року ми були третіми). Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників», співорганізатор Всеукраїнського конкурсу «На краще правниче видання», уже третій рік поспіль відзначає наше фахове видання дипломами в номінації «Періодичні видання» (цього року – дипломом ІІІ ступеня).