ukende

15 січня 2020 року вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» – № 4 (69) 2019.

У випуску представлено 25 статей, що порушують актуальні питання адміністративного, кримінального, трудового й господарського права та висвітлюють нагальні проблеми боротьби з правопорушеннями. Серед 28-и авторів, котрі поділилися власними науковими напрацюваннями, 3 доктори наук, 10 кандидатів наук, 5 аспірантів, 5 здобувачів, 1 ад’юнкт. Свої наукові здобутки оприлюднили 18 науковців Донецького юридичного інституту МВС України, 9 співробітників інших закладів вищої освіти та установ, зокрема 1 стаття надійшла з ГУ НП в Донецькій області (м. Маріуполь), по 1-й з Харківського національного університету внутрішніх справ (м. Харків), з Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів), з Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука (м. Рівне), із Чернігівського національного технологічного університету (м. Чернігів); 1-у статтю надано Центром політико-правових реформ (м. Київ); авторами ще 2-х праць є посадові особи органів місцевого самоврядування міста Кривий Ріг та громадський діяч.

У випуску, що вийшов друком на початку 2020 року, розміщено вітальне слово головного редактора – Віктора Миколайовича Бесчастного – доктора юридичних наук, доктора наук з державного управління, професора, заслуженого юриста України. Цей номер за традицією містить інформацію про ORCID кожного автора, кожній статті присвоєно міжнародний цифровий ідентифікатор DOI (відповідно до вимог, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 № 32 «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України»), QR-код випуску, інформацію про авторів.

Від імені головного редактора, редакційної колегії збірника ще раз дякуємо всім, хто впродовж 2019 року виявляв інтерес до видання Донецького юридичного інституту МВС України, дбав про імідж збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу», сприяв його популяризації серед наукової спільноти країни та за її межами.

Вітаємо всіх із прийдешнім святом Водохреща!  Зичимо всім нам міцного здоров’я, невичерпного натхнення, незгасного творчого вогника в серці, здійснення красивих і сміливих мрій, невпинного руху вперед і, головне, плідної та цікавої співпраці в 2020 році!

За доброю традицією нагадуємо: набір статей до першого в 2020 році випуску збірника триває до 15 березня 2020 року, тож чекаємо на нові актуальні дослідження з питань юридичної науки. З оновленими вимогами щодо оформлення наукових статей радимо ознайомитися на сайті видання за посиланням:  http://www.dli.donetsk.ua/ljd-requirements.

 

Відділ організації наукової роботи

Real time web analytics, Heat map tracking