ukende

2 липня 2020 року вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» – № 2 (71) 2020.

У випуску представлено 28 статей 36 авторів. Серед 36 авторів: 9 докторів наук, 16 кандидатів наук, 9 аспірантів і здобувачів, 4 працівники практичних підрозділів, державних установ.

Третина авторів – науковці інших закладів вищої освіти України, співробітники практичних підрозділів, державних установ. Так, статті надійшли з Національного університету «Львівська політехніка», Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Льотної академії Національного авіаційного університету, Кам’янець-Подільського податкового інституту, Головного управління НП в Донецькій області, Луганського управління ДВБ НП України, Криворізької місцевої прокуратури № 3, виконкому Криворізької міської ради.

Зазначений номер видання складається з 7 розділів. Найпопулярнішим серед когорти авторів цього випуску став І розділ «Теорія та історія держави і права. Конституційне та міжнародне право». Цей випуск, як і попередні, містить інформацію про ORCID кожного автора, References до кожної статті, QR-код, інформацію про авторів статей; усьому випуску й кожній його статті вже присвоєно міжнародний цифровий ідентифікатор DOI.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 17.03.2020 № 409 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо формування Переліку наукових фахових видань України від 26 лютого і 6 березня 2020 року та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 11  липня 2019 року № 975» збірник наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України включено до Переліку наукових фахових видань України як друковане періодичне видання категорії «Б». Цю інформацію також зазначено у випуску. Упродовж двох тижнів PDF-формат випуску й PDF-формат кожної з 28 статей буде розміщено на сайті видання у вкладці «Архів номерів».

За доброю традицією нагадуємо: нині триває набір статей до 4 (73) 2020 випуску збірника наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України, вихід друком якого заплановано до 15 січня 2021 року, тож редакційна колегія «Правового часопису Донбасу» чекає на нові актуальні дослідження з питань юридичної науки. Акцентуємо Вашу увагу, що, відповідно до рішення Вченої ради, починаючи з третього випуску, вартість публікації складатиме 600 грн. З вимогами щодо оформлення та подання наукових статей радимо ознайомитися на сайті видання за посиланням.

 

Відділ організації наукової роботи

Real time web analytics, Heat map tracking