ukende

Наукову спільноту Донецького юридичного інституту та всієї країни вітаємо з визначною подією: 7 жовтня 2020 року під гаслом «Досвід та молодість – традиції та креативність» вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» – № 3 (72) 2020.

У випуску представлено 25 статей 33 авторів – особистостей цікавих і  талановитих, унікальних і творчих. Серед авторів випуску й досвідчені правники, і молоді науковці: 10 докторів наук, 14 кандидатів наук, 8 аспірантів та здобувачів, 5 працівників практичних підрозділів і державних установ.

11 авторів – науковці з інших закладів вищої освіти України та Азербайджанської Республіки. Так, статті надійшли з Академії Поліції МВС Азербайджанської Республіки, Конституційного Суду України, Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України, Науково-дослідного інституту публічного права, Харківського університету внутрішніх справ, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля,  Кам’янець-Подільського податкового інституту, ДУ «Криворізька академія патрульної поліції», а також з Адвокатського об’єднання м. Києва «Універсальний правовий центр» та Криворізької місцевої прокуратури № 3.

Зазначений номер видання складається з 7 розділів. Найпопулярнішим серед когорти авторів уже традиційно залишається І розділ «Теорія та історія держави і права. Конституційне та міжнародне право», до якого цього разу було подано 8 статей, що складає майже третину випуску. Цей номер, як і попередні, містить інформацію про ORCID кожного автора, References до кожної статті, QR-код, відомості про авторів статей; випуску й кожній статті присвоєно міжнародний цифровий ідентифікатор DOI; після кожної статті вперше для зручності авторів, читачів та на запит часу оформлено зразок для цитування.

Відповідно до встановлених вимог на  другій сторінці зазначено, що збірник наукових праць «Правовий часопис Донбасу» включено до Переліку наукових фахових видань України як друковане періодичне видання категорії «Б» у галузі юридичних наук (спеціальність 081 – Право). Упродовж тижня PDF випуску й кожної статті буде розміщено на сайті видання у вкладці «Архів номерів».

За доброю традицією нагадуємо: нині триває набір статей до випуску № 4 (73) 2020 збірника наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України, вихід друком якого заплановано до 10–15 січня 2021 року. Тож вимоглива й справедлива редакційна колегія «Правового часопису Донбасу» чекає на нові актуальні й оригінальні дослідження з питань юриспруденції, поліцейської діяльності та підготовки кадрів для підрозділів Національної поліції України. Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до рішення Вченої ради  інституту вартість публікації складає 600 грн. З вимогами щодо оформлення та подання наукових статей рекомендуємо ознайомитися на сайті видання.

Дякуємо за продуктивну й цікаву співпрацю всім причетним: авторам, членам редакційної колегії, редакторам, працівникам  типографії. Нових нам досягнень і напрацювань, відкриттів і звершень! Творімо з вірою, що світу науки бути і яким йому бути – залежить від кожного з нас.

Відділ організації наукової роботи

Real time web analytics, Heat map tracking