ukende
Донецький юридичний інститут МВС України

Новини

Ми поважаємо ваш час та працю, прагнемо як фахове видання України розвиватися, удосконалюватися та ставати для вас, шановні науковці, цікавішим! 

Детальніше...

26 серпня 2021 року на засіданні Вченої ради схвалено рішення редакційних колегій видань Університету та рекомендовано до друку випуск № 3 (76) 2021 збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» та випуск № 2 (2) 2021 науково-практичного журналу «Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика».

Детальніше...

10 липня  вийшов друком другий у 2021 році випуск збірника наукових праць Донецького державного університету внутрішніх справ «Правовий часопис Донбасу» – № 2 (75) 2021. Опубліковані дослідження зацікавлять не лише вчених, працівників практичних підрозділів, а й аспірантів, студентів, курсантів та всіх, хто виявляє інтерес до проблемних та актуальних питань у правознавчій сфері.

Детальніше...

Вихід першого у 2021 році випуску збірника наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України «Правовий часопис Донбасу» присвячено 60-ій річниці з Дня заснування закладу. З цієї нагоди випуск № 1 (74) 2021 вийшов у світ з новою обкладинкою, що є втіленням Стратегії розвитку Інституту та відображенням філософії наукового видання. Тож упевнено, гідно, з «новим обличчям» збірник  входить  у 24-у річницю свого існування.

«Правовий часопис Донбасу» – збірник наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України з відкритим доступом, який включено до Переліку фахових видань України як видання категорії «Б» у галузі юридичних наук (081 – Право), до міжнародної наукометричної бази «Index Copernicus International» (Республіка Польща) та пошукової системи «Google Scholar», у якому вже 24-ий рік досвідченими вченими та молодими науковцями розглядаються, обговорюються, публікуються оригінальні дослідницькі та оглядові статті в галузі права. ДЮІ МВС України є членом міжнародної асоціації видавців «Crossref», тож кожному випуску та рекомендованому до публікації матеріалу присвоюється міжнародний ідентифікатор – DOI.

Real time web analytics, Heat map tracking